İngilizce

Okulumuzda her gün uygulanan yabancı dil dersimize 2 yaşından 6 yaşına kadar tüm gruplarımız katılmaktadır.

Bu programların amacı; sadece çocuğun İngiliz diline kolay ve eğlenceli bir şekilde yakınlaşmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda dünyada kendi dilinden başka farklı dillerde de iletişim kurulabileceğini göstermektedir. Bu yolla da öğrendiği yabancı dili kullanabilmek ona büyük bir haz verecektir.

Unutulmaması gereken bir gerçek de küçük yaşlarda yabancı dil öğrenmenin her bakımdan çok kolay olmasıdır. Örneğin; çocuklarda dil öğrenimi üzerine yapılan araştırmalarda, anadil dışında evde öğrenilen diğer bir dilin de aynı şekilde (ölçüde) öğrenildiği gözlenmiştir. Aynı zamanda küçük yaşlarda öğrenilen bilgilerin büyük yaşlarda öğrenilene oranla daha kalıcı olduğu saptanmıştır. Telaffuz ve kulak dolgunluğu açısından önemi büyüktür.

Okul öncesi yabancı dil eğitim programlarındaki amaç çocuğa okulda öğretilen sistematik İngiliz dili eğitiminin tam tersi bir şekilde, oyun oynarken (iletişim kurmanın en basit şekilleriyle) dili kullanmayı öğretmektedir. Çocuk bu yolla farkında olmadan resimlerle, boyamalarla, şarkılarla, çeşitli filmlerle İngilizce’yi en verimli çağında, en güzel şekilde öğrenecektir.

Eryaman kreş, eryaman anaokulu, eryaman kreşleri, eryaman doğakent kreş, eryaman doğakent gündüz bakımevi, 0-2 yaş anaokulu eryaman, eryaman kreş fiyatları, 2 yaş kreş fiyatları eryaman


 

Call Now Button0312 282 80 07