Hakkımızda

Eryaman Doğakent’ te bulunan binamız 2000 m2 kapalı, 1000 m2 Bahçe kullanımlı olup iç dizayn yaş gruplarına göre düzenlenmiştir. Sabah ,öğlen yemeği ve İkindi kahvaltısı, kendi mutfağımızda hazırlanmakta olup, katkı maddeli ve hazır yiyecekler kullanılmamaktadır.

Çalışma saatlerimiz sabah saat 07:30 akşam 19:00. Bağımsız binamızda Açık yüzme havuzu, Sinema ve Tiyatro salonu, kapalı oyun alanlarımız ile değerli çocuklarımıza eğitim vermekteyiz.

Unutmayın ki TEMELİ OLMAYAN BİR BİNANIN ÇATISI OLMAZ…

Deneyimli Öğretmen kadromuzda liderlik ve rehberlik vasıflarına sahip,sevecen,güler yüzlü,çocuk eğitimi dalında kendilerini geliştirmiş ve geliştiren,okulöncesi öğretmenliği ve çocuk gelişimi eğitimi almış öğretmenlerimiz görev yapmaktadır.Bunun dışında okulumuzda çocuklarımızın psikolojik gelişmelerini hafta boyunca yakından ve birebir gözlemleyen psikologumuz bulunmaktadır.Velilerle belirli günlerde görüşmeler yapılacak ve çeşitli konularda eğitimler düzenlenecektir.Psikologumuz çocuklarımıza belli aralıklarla gelişim,yetenek ve ruhsal durum testleri uygulayacak,edindiği bilgileri ve izlenimleri ailelerle paylaşacaktır.

Eryaman kreş, eryaman anaokulu, eryaman kreşleri, eryaman doğakent kreş, eryaman doğakent gündüz bakımevi, 0-2 yaş anaokulu eryaman, eryaman kreş fiyatları, 2 yaş kreş fiyatları eryaman


 

Call Now Button0312 282 80 07