Drama

Drama çalışmalarımız rahatlatıcı, yaratıcı ve eğitici drama olarak ayrılarak verilen kavramların pekiştirilmesini sağlamakla beraber; çocuklarımızın rahatlamalarına ve dinlenmelerine de imkan sağlayan bir etkinliktir.

Drama; çocukların motivasyonunu artırır, çocukların bir gruba ait olma ihtiyacını karşılar; dayanışma, işbirliği, başkaları tarafından sevilme, kendini ifade etme ve benlik algısının gelişmesine katkıda bulunur.

Drama çalışmalarında çocuklar daha çok beden dillerini kullanırlar dolayısıyla çocukların psikolojik sağlığı desteklenir. Yaratıcı – eğitici ve rahatlatıcı drama çalışmaları çocuklarımızın olumlu davranışlar geliştirmelerine katkıda bulunur.

Eryaman kreş, eryaman anaokulu, eryaman kreşleri, eryaman doğakent kreş, eryaman doğakent gündüz bakımevi, 0-2 yaş anaokulu eryaman, eryaman kreş fiyatları, 2 yaş kreş fiyatları eryaman

çayyolu diş hekimi lida Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Sağlık pr Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 reductol ankara şeffaf plak tedavisi Xenical fx15

 

Call Now Button0312 282 80 07