Bale

Bale, çocuklarda temel jimnastik hareketleri içermesinden dolayı, sağlıklı ve estetik bir fiziksel gelişim sağlamasının yanı sıra, kas gelişimine olumlu etkiler sağlamaktadır.

Klasik müzik eşliğinde gerçekleşmesinden dolayı, ritim duygusunu artırarak, vücuda hakimiyet sağlamak için de en uygun çalışmalardan biridir.

Çocuklarımıza yönelik uyguladığımız Bale derslerimiz, 4-5 ve 6 yaş grubundaki öğrencilerimizle, bu dersin yapılmasına uygun Spor salonumuzda, Bale öğretmenimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Çocuklarımızın, severek katıldıkları bale eğitimimiz, çocuklarımıza yönelik son derece etkili bir sportif faaliyet olmasının yanı sıra, eğlenerek fiziksel gelişimlerine de katkıda bulunmaktadır.

Eryaman kreş, eryaman anaokulu, eryaman kreşleri, eryaman doğakent kreş, eryaman doğakent gündüz bakımevi, 0-2 yaş anaokulu eryaman, eryaman kreş fiyatları, 2 yaş kreş fiyatları eryaman

çayyolu diş hekimi lida Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Sağlık pr Ankara avukat Ankara dershane Reductil FX15 reductol ankara şeffaf plak tedavisi Xenical fx15

 

Call Now Button0312 282 80 07